پرسونال کوچینگ

آیا برای تغییرات اساسی آماده هستید؟

ایا برای تغییرات اساسی اماده هستید

در چرخه های مخرب اقتصادی، یکی از عوامل مؤثر عدم آمادگی کافی برای تغییرات بنیادی و مهم است؛ به این صورت که، تمامی منابع شما باید آماده بهره برداری از هر فرصتی باشند که ممکن است برایشان پیش بیاید.

در این مرحله بسیار مهم است که “توهم فهمیدن” را کنار بگذارید و متوجه بشوید که همه چیز بایستی تغییر کند؛ اما بسیاری از افراد در این مرحله با این اصل مواجه میشوند که: متأسفانه منابع آنها برای بهره برداری مناسب، آماده نیستند.

شما باید فرآیند تغییر را درک کنید و بدانید که برای مدیریت مؤثر، کارآفرینان ابتدا باید ضرورت تغییر را درک کنند؛ و در ادامه نیاز است که یک طرح ایجاد کنند و برای موانع این مسیر آماده شوند. حال برخی از “بهترین استراتژیهای تغییر” طبق تجربه شامل: برنامه‌ریزی استراتژیک، شفافیت مالی بیشتر، ارتباطات مؤثر و مشارکت بیشتر کارکنان است.

تیم شما، مدیران شما، شرکت شما، دستگاهها و تجهیزات شما و تمامی افراد و نیروهای شما بایستی، توانایی بهره مند شدن از فرصتها را داشته باشند. نیاز است که از قبل برای این آمادگی تلاش زیادی کنید؛ چراکه بعضی مواقع صاحبین صنایع، تمامی اصول و موازین کسب و کار را درک میکنند، اما قادر به اقدام نخواهند بود؛ یعنی منابع و تیم آنها نمیتواند با تغییرات کسب و کار آنها وفق پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *