#کارآفرین شدن

کارآفرینان و برندسازی شخصی

برندسازی شخصی

کارآفرینان به طور فزاینده ‏ای نگران ساخت برندهای شخصی خود هستند. با تایپ معادل فقط انگلیسی «برندسازی شخصی» و «کارآفرینان» در گوگل، نزدیک به 2 میلیون نتیجه ظاهر میشود. اتاق های برندینگ شخصی در کلاب هاوس 24 ساعته باز هستند. جای تعجب نیست که افرادی مانند رئیس سابق دفتر پرنسس دایانا و مدیر سابق تعامل جهانی باراک اوباما اکنون در مورد برندسازی شخصی سخنرانی میکنند.

ساختن برند شخصی به شما کمک میکند تا در مخاطبان هدف خود اعتماد ایجاد کنید، تخصص خود را در این موضوع نشان دهید و در رسانه های آنلاین و چاپی گنجانده شوید. ایجاد یک گروه منسجم نیز یک مزیت دیگر است. از طرفی، برندسازی شخصی و برندسازی شرکتی یکسان نیستند. اساس برند شرکت شما این است که چگونه میخواهید شرکت شما از رقبای شما شناخته شود و تمایز پیدا کند. در حالیکه یک برند شرکت بر این تمرکز دارد که شما چگونه میخواهید توسط دیگران درک شوید، یک برند شخصی حول محور چیزهایی ساخته میشود که شما را منحصر به فرد میکند.

تعریف برندسازی شخصی

برندسازی شخصی با قرار دادن خود به عنوان یک مرجع در حوزه کاری خود، افزایش اعتبار و متمایز ساختن خود از رقبا، تلاشی آگاهانه برای تأثیرگذاری بر ادراک عمومی یک فرد برای پیشرفت شغلی، گسترش دایره نفوذ و ایجاد تأثیر مهم در جامعه؛ وقتی نوبت به توسعه برند شخصی میرسد، باید کشف کنید که چه چیزی شما را متفاوت از دیگران میکند، نام تجاری برای خود در مورد چیزهایی که میخواهید با آنها شناخته شوید ایجاد کنید، و سپس به عموم جامعه اطلاع رسانی کنید. در نهایت، هدف ساخت محصولی است که هدف داشته باشد و بتوان آن را برای سود به فروش رساند.

تمرکز دفترچه بر روی نوشته شما متعلق به خودتان هستید

نوشته شما همان تفکرتان هستید

چرا برند شخصی برای یک کارآفرین مهم است؟

برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک، برندسازی شخصی ضروری است. اعتبار و اعتماد دو مورد از مهمترین چیزهایی هستند که میتوانید از طریق برندسازی شخصی کسب کنید. ثبات و صبر برای ساختن یک برند شخصی لازم و ضروری است:

داشتن یک برند شخصی اعتبار شما را به عنوان یک کارآفرین افزایش میدهد

به عنوان یک صاحب کسب و کار، موفقیت آینده شرکت شما بستگی به این دارد که، چگونه به سمت دستیابی و تلاش برای ایجاد تصویر کلی از خود تلاش کنید. کنوانسیون ها و کنفرانس ها، ایجاد شبکه با دیگر صاحبان کسب و کار و مشتریان، و بالا بردن صدای برند شخصی تان تعهدات مهمی هستند. اگر این کار را انجام میدهید، فقط برند یا محصول خود را نمیفروشید. شما همچنین برندی را که حول خود ساخته اید میفروشید. طبق آموزش مالی، ساختن یک برند شخصی در طول زمان رابطه و اعتماد جدی بین طرفین در بازار ایجاد میکند.

افراد حاضر در کنفرانس

فردی در کنفرانس برای ساخت برند شخصی

کارآفرینان با برندسازی شخصی شناخته میشوند

علیرغم این واقعیت که کارآفرینان توسط اهدافشان هدایت میشوند، با این وجود آنها خواهان “اعتبار عمومی” بیشتر هستند. تحقیقات نشان میدهد که افراد ترجیح میدهند به خاطر دستاوردهایشان شناخته شوند تا اینکه تنها با نامشان شناخته شوند. ما میخواهیم به عنوان متخصص دیده شویم. مهم است که تأییدیه حرفه‏ا را به شیوه ‏ای واقعی و ملموس دریافت کنیم. شناخت دستاوردهای شخصی و ایجاد تخصص در زمینه های خود، دو روشی است که برندسازی شخصی میتواند به شما کمک کند تا شناخته شوید.

برندسازی شخصی برای کارکنان شما عالی است

اهمیت نام تجاری شخصی به عملیات داخلی شرکت شما نیز گسترش می یابد. همه میخواهند عضوی از یک تیم باشند و از کار کردن برای شرکت شما لذت ببرند. برندسازی بهتر شرکتی، باعث میشود کارمندان کار خود را چیزی فراتر از یک شغل ساده ببینند. علاوه بر ایجاد یک نام تجاری قوی که مشتریان جدید را جذب میکند، باید روی یک مدل برندسازی تمرکز کنید که، انگیزه کارمندان شما را حفظ کند. این شامل هر چیزی حتی از تی شرت و لیوان گرفته تا طراحی عمومی دفتر شما است. ایجاد حس انسجام در بین کارمندان از طریق برندسازی شرکتی میتواند نتایج فوق العاده ‏ای برای کل شرکت شما داشته باشد.

تمایز محصول در بازارهای شلوغ‏تر توسط “برندهای شخصی” افزایش می یابد

تنها دلیل استفاده از عنصر تمایز، به عنوان تکنیک اصلی خود برای گسترش و پیشرفت شرکت این است که، احتمالاً بازارها بیش از حد اشباع شده اند. وقتی صحبت از یک بازار شلوغ میشود، ایمان مصرف کنندگان به برندهای شخصی، که به آنها اطلاعات بیشتری درباره محصول یا خدمات مورد نظر آنها میدهد، بسیار مهم است.

لذت بردن از استراحت تیمی

برندسازی برای کارکنان شما عالی است

داشتن یک برند شخصی قوی به شما امکان می دهد معاملات سودآورتری را تضمین کنید

برندسازی شخصی ابزاری قدرتمند برای ارتقاء تصویر عمومی خود و شرکت شما است. هرچه افراد بیشتر درباره شما بیاموزند، نشان دادن رهبری فکری، اصالت فکر و عمق دانش آسان تر خواهد بود. بسیاری از مربیان کسب و کار، برندسازی شخصی را برای کارآفرینان موفق پیشنهاد میکنند، زیرا به ایجاد یک رهبر فکری مورد تقاضا در صنعت کمک میکند و در نتیجه، راه را برای کار با مشتریان معتبرتر و تضمین قراردادهای بهتر باز می‌کند.

برندسازی شخصی پیوندها را با سایر کارآفرینان تقویت میکند

اگرچه برندسازی شخصی تماماً در مورد تثبیت خود به عنوان یک متخصص در زمینه خود و کسب اعتبار و آگاهی است، اما شامل ایجاد روابط جدیدی نیز میشود. یک بازاریابی سالم برای برند شخصی‏تان، بر سرنخها و افراد تازه‏ای که به طور منظم شکل میگیرند متکی است.

کارآفرینان با یک برند شخصی، پرسودتر هستند

ایجاد اعتبار از طریق برندسازی شخصی میتواند منجر به فرصتهای بیشتر و نرخ بالاتر سود خالص شود. ساختن برند شخصی شما، اولین گام برای به دست آوردن احترام و اعتباری است که، برای پیشرفت شغلی خود نیاز دارید. برای ایجاد شهرت و نشان دادن ارزش واقعی تمامیت خود، به یک برند شخصی نیاز دارید. از آنجایی که مهارتها، نبوغ و کاریزمای شما بر دیگران تأثیر میگذارد، در نتیجه آنها تمایل بیشتری به تعامل با شما خواهند داشت.

نام کلمه با حروف چوبی

برندسازی شخصی عامل مهمی است

یک برند شخصی مشتریان بیشتری را جذب میکند

به عنوان یک صاحب کسب و کار، همیشه خواهان مشتریان جدید هستید. برندسازی شخصی میتواند به شما کمک کند تا مشتریان بیشتری جذب کنید؛ و به شما امکان را میدهد که روی چیزهای کمتری در یک زمان تمرکز کنید و در زمان صرفه جویی کنید. برندسازی شخصی روشی فوق العاده برای ایجاد ارتباطات ارزشمند، شروع گفتگو و جذب مشتری از جانب شماست. همیشه به خاطر داشته باشید که واقعی بودن، حرفه ای بودن و به نمایش گذاشتن دستاوردهای کارآفرینی، چیزهایی هستند که باید همیشه برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

کارآفرینان برنامه تبلیغاتی خود را با برندسازی شخصی بهبود میبخشند

اگر کسب و کار خود را تبلیغ نکنید، خیلی دور نخواهید بود. تبلیغات و برندسازی از هم جدا نیستند. اگر میخواهید تبلیغات کسب و کار خود را بهبود ببخشید، ابتدا باید یک برند ایجاد کنید. همچنین یکی از اولین گامهای کارآفرین شدن است. به خاطر داشته باشید که داشتن یک نگاه منسجم در تمام موارد بازاریابی مهم است.

وقتی برای توسعه نام تجاری خود وقت نگذارید، یک مشکل محسوب میشود. اگر هم بدون نام تجاری قوی تبلیغات میکنید، راه های شگفت انگیز زیادی برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی مؤثر برای بیشتر دیده شدن وجود دارد. زمانیکه تمام تلاشهای تبلیغاتی شما هماهنگ باشد، به لطف استفاده از عناصر برندسازی، دیده شدن بیشتر برند شما ممکن میشود.

هدف کسب و کار بازاریابی و تبلیغات پس زمینه

برندسازی شخصی شما را به هدفتان نزدیک تر می کند

چرا کارآفرینان باید متوجه برند شخصی خود باشند؟

برای کارآفرینان، به‌ویژه در مراحل ابتدایی یک سرمایه‌گذاری، ارزشهای شرکت و آنچه که آنرا نشان میدهد، مجسم میشود. نام تجاری بد شخصی میتواند تأثیر منفی بر ظرفیت یک شرکت برای سودآوری داشته باشد، و در نهایت میتواند تأثیر منفی بر شهرت شرکت داشته باشد. افراد (یا حتی گروهی از افراد) بهترین دیدگاه و دانش را در مورد ایده ‏های کارآفرینی خود دارند. وقتی کارآفرینان با همه گروههای ذینفع کلیدی رابطه برقرار میکنند، و از طریق برند شخصی خود اعتماد و اولویت ایجاد میکنند، به با ارزشترین دارایی شرکتهای خود تبدیل میشوند.

چگونه یک کارآفرین میتواند یک برند شخصی قوی بسازد؟

برای ساختن یک داستان جذاب، باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند و چه چیزی به انتخابهای آنها انگیزه میدهد. هویت یک فرد از نقاط قوت واقعی، شخصیت و ظواهر آنها تشکیل شده است. کارآفرینان به دلیل شخصیت “همواره جلوتر از زندگی” خود، این قدرت را دارند که بر دیگران تأثیری ماندگار بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *