#کارآفرین شدن

سوالاتی که باید از کارآفرینان بپرسید

نماد سئوال همراه ذره بین

صاحبان مشاغل با تجربه, اغلب بینش، دانش و توصیه های مفیدی برای ارائه به صاحبان مشاغل جدید دارند. با صاحبان مشاغل موفق باید مصاحبه کرد زیرا بینش آنها در مورد فرآیندهای تولید و مسیرهای موفقیت بسیار ارزشمند است. یافتن سؤالات مناسب برای پرسیدن از کارآفرینان تجاری معتبر به شما کمک می کند سرنخ شروع سرمایه گذاری و موفقیت در حوزه انتخابی خود را پیدا کنید. در زیر سوالاتی هستند که ممکن است از یک کارآفرین بپرسید تا در مورد کسب و کارشان بیشتر بدانید.

اهمیت پرسش به عنوان ابزاری برای راهنمایی مؤثر

آیا می خواهید از بهترین ها دانش کسب کنید؟ چندین سوال را آماده کنید تا از آنها بپرسید. راهنمایی گرفتن از آنها زمانی در بهترین حالت خود قرار می گیرد که شامل تبادل دانش و توسعه دیدگاه های جدید باشد. اگر از جلسات راهنمایی برای پرسیدن سوالات از مربی کسب و کار خود استفاده کنید، از دانش و تجربه آنها بیشترین بهره را خواهید برد. روابطتان با راهنما, ممکن است از طرق مختلف تقویت شود و پرسیدن سوال از کارآفرینی که با او کار می کنید یکی از آنهاست.

 • مشاوره, متناسب با سخت ترین مسائل شما
 • بیاموزید که چگونه شرایط شما با دیگران متفاوت است
 • ریزه کاری های رشته خود را بیاموزید.
 • با مربی خود ملاقات کنید و با آنها آشنا شوید.

به طور خاص، اگر برای پرسیدن سؤالات از کارآفرینان مشهور فکر بیشتری بگذارید، می توانید بینش مفیدی در مورد چگونگی راه اندازی یا رشد کسب و کار خود به دست آورید. اکنون بیایید چند سؤال را بررسی کنیم که می‌توانید از یک کارآفرین بپرسید تا بینش بهتری نسبت به ایده‌های آنها داشته باشید.

کارکنان در حال پرسیدن سوالات اجرایی

کارکنان در حال پرسیدن سوالات اجرایی

چه چیزی باعث شد ایده خود را توسعه دهید؟

کارآفرینان کسانی هستند که یک ایده بدیع را می گیرند و آن را در دنیای واقعی به کار می گیرند. معمولاً برای به ثمر نشستن یک ایده، به خودباوری، تعهد و پشتکار نیاز است. دانستن دلیلی که یک کارآفرین موفق را وادار به تکمیل این تلاش کرد ممکن است به شما در ارزیابی ایده‌ها، انگیزه‌ها و محدودیت‌هایتان کمک کند.

توضیح دهید که چگونه اولویت های شما از زمانی که کارآفرینی را شروع کرده اید تغییر کرده است؟

موفقیت معمولاً دلیل اصلی تلاش یک کارآفرین برای رشد فرصت هاست. موفقیت ممکن است از دید یک کارآفرین جوان بسیار متفاوت تر از آنچه که واقعا هست، باشد. شما میتوانید با تأمل در مسیر پیشرفت شخصی کارآفرین، بینش ارزشمندی در مورد ارزش ها و اهداف خود به دست آورید.

چرا در این مکان برای دفتر مرکزی کسب و کار جدید خود مستقر شدید؟

موفقیت کسب و کار شما ممکن است بستگی زیادی به منطقه جغرافیایی داشته باشد که کالاها و خدمات خود را در آن می فروشید. سعی کنید دریابید که آنها هنگام تعیین مکان برای فروش محصول خود، چه چیزهایی را مد نظر داشتند. آنها ممکن است در مورد پشیمانی ها و ملاحظات تصمیم گیری درمورد مکان فروش, که به موفقیت آنها کمک کرده است، صحبت کنند. شما می توانید بینش ارزشمندی در مورد نحوه فروش محصولات خود، چه آنلاین و چه در فروشگاه، به دست آورید و در تصمیم گیری نهایی خود اعمال کنید.

ایده مفهومی استراتژی کسب و کار

ایده مفهومی استراتژی کسب و کار

به عنوان یک کارآفرین، با چه مشکلاتی مواجه شدید و چگونه بر آن ها غلبه کردید؟

زمانی که یک فرد به تنهایی از خانه بیرون می رود, برخی از مشکلات اجتناب ناپذیر هستند. اما آگاهی از مشکلات احتمالی می تواند به شما کمک کند تا از قبل برای آنها آماده شوید. همه ناملایمات بد نیستند. در واقع، گاهی اوقات می تواند به شما کمک کند کسب و کار خود را تقویت کنید، اولویت های خود را دوباره تنظیم کنید و توانایی های مقابله با آنها را به دست آورید. پاسخ آنها به این سوال همچنین ممکن است موانعی را که باید در مسیر موفقیت به آنها غلبه کنید, روشن کند. این نوع قصه‌ها می‌توانند تلنگر خوبی باشند تا وقتی که زندگی طبق برنامه پیش نمی‌رود, همچنان ادامه دهی.

ویژگی های خاص شرکت شما چیست؟

ویژگی مشترک کارآفرینان موفق این است که آنها توانایی ایجاد یک چیز جدید خلاقانه را دارند. چیزی که آنها را از رقبای خود متمایز می‌کند نوآوری آنهاست. از طریق مطالعه تاکتیک‌های مورد استفاده ی کارآفرینان موفق, می‌توان به درک آنچه که یک شرکت جدید را موفق می‌کند، پی برد.

فرآیندی که از طریق آن برای شرکت خود تأمین مالی کردید چیست؟

یکی از سخت‌ترین چیزها برای کارآفرینان نوپا این است که چگونه و از کجا می‌توانند بودجه سرمایه‌گذاری خود را تامین کنند. در پیدا کردن سرمایه گذاران و حامیان مالی صبور و پایدار باشید. سرمایه گذاران می خواهند پول خود را در پروژه ای بگذارند که شانس خوبی برای موفقیت دارد.

اگر از سرمایه‌گذاران بالقوه, در مورد بهترین نحوه ارائه و سازماندهی کسب و کارتان مشاوره بخواهید, ممکن است متقاعد شوند که از ایده شما حمایت کنند.

به عنوان یک کارآفرین، با چه مشکلاتی مواجه شدید

به عنوان یک کارآفرین، با چه مشکلاتی مواجه شدید

چگونه شرکت خود را تبلیغ کردید؟

رشد یک سازمان اغلب به توانایی آن در ارتباط با مخاطبان خود و گسترش آن بستگی دارد. اگر عاقلانه برای تبلیغات وقت بگذارید, می توانید شناخت برند و فروش آن را افزایش دهد.

استفاده از روش‌های تبلیغاتی آزموده‌شده و واقعی که نتایج مثبتی را برای دیگران به همراه داشته است، به شما امکان میدهد انرژی خود را در جایی قرار دهید که، بهترین عملکرد را دارد و بتوانید برنامه‌های بازاریابی که، بازدهی قابل‌توجهی از سرمایه دارد را توسعه دهید.

مردم چگونه خود را برای کارآفرینی آماده میکنند؟

بینش تجار موفق، ممکن است برای شما مفید باشد. برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق به چه آموزش مالی نیاز دارید؟ با پرسیدن سوالات گسترده ای از این قبیل، می توانید مصاحبه شونده را وادار کنید تا درباره چیزهایی که ممکن است نادیده گرفته باشید، فکر کند. به این فکر کنید که آنها چگونه میتوانند آنچه را که می خواهید به انجام برسانند و از آن در هنگام طراحی برنامه خود الهام بگیرید.

کسب و کار خود را توسعه دهید

کسب و کار خود را توسعه دهید

سوالات مربوط به رهبری کردن

توانایی های عالی رهبری برای موفقیت هر کارآفرینی بسیار مهم است. صاحبان مشاغل منابع بزرگی هستند، بنابراین راه‌های آنها را در مورد چگونگی انتخاب کارکنان و هدایت آنها برای رسیدن به موفقیت بررسی کنید. فرهنگ نقش مهمی در ایجاد حس جهت دهی به کارکنان و الهام بخشیدن به آنها برای دریافت بالاترین سطح عملکرد را دارد. در مورد پرورش ایده آل های تیم و حل مشکلات تحقیق کنید.

 • راه های چگونگی ارتباط منظم با سایر اعضای تیم تان را بازگو کنید.
 • دقیقاً چگونه میتوان اعتماد کارکنان خود را به دست آورد؟
 • چگونه اشتیاق کارکنان خود را حفظ میکنید؟
 • تا چه اندازه میتوان بهره وری کارکنان را بدون اینکه در معرض فرسودگی شغلی قرار گیرند، افزایش داد؟
 • هنگام ساختن یک تیم، به دنبال چه ویژگی هایی هستید؟
 • چگونه به کارگرانی که کم کار هستند کمک میکنید؟
 • چگونه می توانیم یک محیط کاری مثبت را پرورش دهیم؟
 • توانایی های فنی چه نقشی در تیم شما دارند؟
 • چگونه می توان توانایی های مدیریتی را توسعه داد؟
 • راهی برای جلوگیری از مدیریت ذره بینی وجود دارد؟
 • آیا از زمان اتخاذ تصمیم استراتژی کار از راه دور، متوجه تغییرات مثبت یا منفی در نحوه همکاری تیم خود شده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *