#کارآفرین شدن

انقلاب کارآفرینی

مردان تجاری با مشت های گره کرده در شرکت

سردبیران مجله معتبر INC معتقدند که مایکل گربر، مرد شماره یک کسب و کارهای کوچک جهان میباشد؛  او یکی از بنیان‌گذاران گروهی از شرکت های بسیار منحصربه‌فرد است که، به ایجاد استارت‌آپ‌ها و تربیت کارآفرینان جوان در هر صنعت و اقتصادی میپردازند. شرکت‌های تحت مدیریت آقای گربر، نزدیک به سه دهه است که به یک امپراتوری استارتاپی تبدیل شده است.

او در اینجا به صراحت اعلام میکند که، برای موفقیت عالی در زندگی خود نیاز به سخت کار کردن ندارید؛ بلکه میتوانید همان انرژی و زمان خود را بر روی خلق کردن و یا تولید محصول و خدماتی با ارزش بگذارید، تا نتایجی به مراتب موفقیت آمیزتر دریافت کنید.

مایکل گربر در ادامه با اشاره به زنجیره با ارزش تولید کردن میگوید که، این تازه شروع کار است! زیرا افرادی در تیم کاری شما وجود دارند که، میتوانند تولیدکنندگان موفقی در آینده نزدیک باشند؛ پس آنها هم با کمک شما میتوانند به این “زنجیره تولید” اضافه شوند و شروع کننده یک انقلاب کارآفرینی باشند.

او در ادامه به این امر اشاره میکند که، این میتواند تا شرکت 10 هزارم نیز ادامه پیدا کند و رشد خیره کننده ای را برای شما و تمامی اعضای تیم شما به ارمغان بیاورد. البته مایکل گربر در کتاب “رشد 10 هزار برابری” که با ترجمه آقای سعید روینده در دسترس مخاطبان مشتاق کارآفرینی میباشد، مطالب مرتبط با این نوع رشد خیره کننده را در اختیار مخاطبانش قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *