بیزینس کوچینگ

مقیاس پذیری کسب و کار

مقیاس پذیری کسب و کارها

مایکل گربر، یکی از بزرگترین مربیان کسب و کار در جهان، عمده شهرت خود را مدیون نظراتش در حوزه “فرانچایزینگ” میباشد؛ شما کمتر کسی مانند وی را میتوانید پیدا کنید که نظرات کاربردی اش، این چنین موجب پیشرفت نحوه تاسیس و اداره فرانچایزها شده باشد.

او یکی از مخالفین سرسخت “سخت کار کردن” بوده و است؛ گربر معتقد است برای رشد و پیشرفت محسوس در زندگی و کسب و کار، نیازی به سخت کار کردن و فرسودگی روزمره نیست؛ بلکه راه موفقیت شما از مسیر کارآفرینی و رشدهای چند هزار برابری میگذرد!

در این سمینار مایکل گربر، از اتفاق پیش آمده برای “ری کراک” استفاده میکند و تصریح میکند که: «ری کراک به هر دری میزد تا پول لازم را برای خرید مک دونالد تهیه کند؛ به راستی او در این برند چه دیده بود که این همه برای به دست آوردنش مشتاق بود؟! بله درست است، جواب پتانسیل بالای مقیاس پذیری است.»

حال از آن دوران سالها میگذرد و کسب و کارها تاکنون دستخوش تغییرات عمده و بحرانهای متعددی شدند که، همگی به نوعی توانسته اند ماهیت تجارت و بازار جهانی را تحت الشعاع قرار دهند. حال مربیان و مشاوران کاربلد و مهمی همچون مایکل گربر تأکید دارند که، در هر شرایطی میتوان رشدهای نجومی را تجربه کرد؛ تنها مهم است که قدمهای خود را، به درستی و با کمک گرفتن از راهنماهای کاربلد بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *